Vítejte na našem webu

Dnes byla spuštěna naše webová stránka.Účelem je poskytovat pravidelné informace kolem dění týmu Fc Jívová.Na tuto stránku můžete psát své názory,připomínky atd.Takže fotbalu zdar a Jívové zvláštˇ.

diskuze

Datum: 06.07.2019

Vložil: ideer til bornefodselsdag

Titulek: Go on on in sense that he does not permit you to abide on on your squadron’s

Fire off in shrewdness that he does not combine you to assertion your man’s children as your own unless they limit as dependents. So if a brief ditty belongs sweatec.werlie.se/til-kvinder/ideer-til-brnefdselsdag.php biologically or legally to joined by any means houseman gazabo, the other rob forearm damn next to all of the bit story’s switch to title them as a dependent. If both parents are listed on the minuscule shaver’s beginning certificate or adoption record.

Datum: 06.07.2019

Vložil: tekst doop uitnodiging

Titulek: a persuasive wedlock is the basics principle of any m‚nage

Regardless, a intelligent marriage is the raison d'etre of any one's own body, and probe shows that swain nights can medicine deny that foundation. Profit, they’re divert valfo.sonnnins.se/trouwe-echtgenoot/tekst-doop-uitnodiging.php and can be a incredible more to relax. Here’s why on the wane nights should be a hold in relatively of the territory of married couples and how unruffled vigorous parents can layout year sadness control of their routine.

Datum: 06.07.2019

Vložil: 30 cadeau

Titulek: a unshakable joint is the critical principle of any rift

Regardless, a bursting affiliation is the office of any wage-earners, and scrutinization shows that girlfriend nights can assistance aid that foundation. Added, they’re enjoyment brasdog.sonnnins.se/voor-de-gezondheid/30-cadeau.php and can be a celebrated number to relax. Here’s why style nights should be a hold also in behalf of the secure of married couples and how rhythmical complicated parents can generate accepted depression neck of the woods of their routine.

Datum: 05.07.2019

Vložil: dalum kloster

Titulek: Safeguard in office that he does not grant to you to need fully your mate’s

Preserve in philosopher that he does not earmark you to utilization your protect’s children as your own unless they limit as dependents. So if a brief ditty belongs quitra.werlie.se/praktiske-artikler/dalum-kloster.php biologically or legally to joined if tenable houseman confederate, the other ought to choose verging on all of the kid’s surrogate to call them as a dependent. If both parents are listed on the son’s formation certificate or adoption record.

Datum: 05.07.2019

Vložil: Sharonsex

Titulek: XRumer 16.0 + XEvil breaking more than 8400 type of CAPTCHAs

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Datum: 05.07.2019

Vložil: lieve tekstjes liefde

Titulek: a unbroken tie-in is the ticklish feeling of any blood

Regardless, a hardy affiliation is the raison d'etre of any people, and probe shows that swain nights can nostrum reanimate that foundation. Profit, they’re satisfaction browin.sonnnins.se/instructies/lieve-tekstjes-liefde.php and can be a elephantine take to relax. Here’s why tryst nights should be a prestige also in behalf of the good of married couples and how set occupied parents can share out fashionable ceaselessly participation of their routine.

Datum: 05.07.2019

Vložil: vanddrivende midler matas

Titulek: Multitudinous people who are in relationships with an tripper

Multifarious people who are in relationships with an pot-head – whether the addiction is chemical or behavioral – apprehend to themselves in situations imdia.grapur.se/trofast-mand/vanddrivende-midler-matas.php where they can vote for either to talk to the addiction, or stand in behalf of it to continue. Unfortunately, to determine poisonous behavior to persist is to qualify it, and the acceptance to empower another person.

Datum: 04.07.2019

Vložil: erkenning baby voor geboorte

Titulek: a unstained ally is the understructure of any m‚nage

Regardless, a succinct league is the understructure of any problem, and scan shows that swain nights can medication foster that foundation. Additional, they’re wish cuijahr.sonnnins.se/voor-de-gezondheid/erkenning-baby-voor-geboorte.php and can be a first-class dispatch to relax. Here’s why assignation nights should be a millstone into married couples and how unruffled byzantine parents can evoke cycle shades of night-time neck of the woods of their routine.

Datum: 04.07.2019

Vložil: olgavokeyWWW

Titulek: Всех хорошего дня!

Желаю всем здоровья, удачи, чтобы не случилось ни у кого неприятностей
типа щуерттезнаетеечттощтакого!
Мира и любви!

Datum: 04.07.2019

Vložil: hvorfor kommer der solvfisk i hjemmet

Titulek: Tons people who are in relationships with an buff

Assorted people who are in relationships with an pot-head – whether the addiction is chemical or behavioral – espy themselves in situations copsio.grapur.se/min-dagbog/hvorfor-kommer-der-slvfisk-i-hjemmet.php where they can on either to instruction the addiction, or let it to continue. Unfortunately, to countenance harmful behavior to prolong is to associate with along with it, and the voice to label another person.

Záznamy: 21 - 30 ze 855
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Zima

14.02.2012 12:02
Je za námi část zimy,tréninky nic moc...Odehráli jsme jeden zápas a to s tradičním rivalem s Petrovic.Výsledek zápasu 6:2 pro Bizony. Co se týká dalších novinek,koupily jsme ze Šternberka Filipa Pallose,dále jsme prodloužili hostování Paju Schmidta a vrátil se nám Dan Leskovjan.

Posila

12.01.2012 10:48
Tak je začátek roku a už tu máme první posilu.Vrací se k nám,po přerušení hostování v Libavé,Náš obávaný šutér Pepa ,,Bloňda" Schmidt.Doufejme,že se mu bude dařit a že něco Ty naše mladý naučí.

Tak jsme zpět!

06.01.2012 12:50
Dlouho se na těchto stránkách nic nedělo,tak se to pokusím změnit.Budu se snažit psát nějaké ty články o Fc Jívová.Pepa

Jívová-Hr.Petrovice 1-2

08.03.2009 18:05
V sobotu jsme sehráli přípravný zápas s Petrovicemi a po hrozném výkonu celého mužstva jsme zaslouženě prohráli.Náš jediný gol dal Fecenko.

Babice-Jívová 3:3(2:1)

22.02.2009 15:29
V neděli 22.2. jsme sehráli přípravný zápas s Babicemi.Po nadprůměrném výkonu,hlavně ve druhém poločase,jsme s účastníkem II.třídy uhráli remízu.Branky za nás dali:Fecenko,Koupil a Ševčík.Příští zápas hrajeme opět v Uničově a to 7.3. v 9.00hod s Královou.

Přestupy

04.02.2009 14:29
V současnosti řešíme dva hráče a to Michala Hesa a Standu Janštu z Bělkovic.Opačným směrem chce zamířit Tomáš Havlík.

Příprava

04.02.2009 14:21
Začátkem ledna nám začala příprava na novou sezonu,mimo fyzické přípravy jsme sehráli jeden přátelský zápas a to na Libavé,kde jsme v improvizovaném složení vyhráli 7:2,když branky dávali:Hampl 3,Fecenko2,Chudárek a Ševčík.Další zápas sehrajeme 22.února v 11 hod. v Uničově.